Nasi specjaliści

Tworzymy zespół profesjonalistów
z ogromnym doświadczeniem

Dbamy o regularny rozwój, aktualizujemy swoją wiedzę, pracujemy etycznie, a nasza pasja do pomagania wzrasta z każdym dniem.
Monika Grad

Specjalista terapii uzależnień, psycholog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji i terapeuta par.

Założycielka Opolskiego Centrum Profilaktyki Środowiskowej. Prywatnie pasjonatka jazdy konnej, matka trójki dzieci i babcia dwójki wnucząt.

Magdalena Raszka

Psycholog, specjalista psychoterapii uzaleznien, wykladowca uniwersytecki.

Pracuje od 16 lat w zawodzie. Mam doświadczenie zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej. Prowadzę różnego rodzaju warsztaty, szkolenia i treningi. W swojej pracy zachowuje indywidualne podejście do klienta i koncentruje się na jego potrzebach. Często korzystam z podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniu, z osiągnięć Dialogu Motywującego. Staram się dostrzegać i pracować z zasobami klienta.

Michał Glivko

Pedagog, specjalista terapii uzależnień w trakcie certyfikacji.

Swoje doświadczenie zdobywał w pracy z osobami wykluczonymi z życia społecznego.

Magda Kurdej - Biniek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego – specjalizacja psychiatrii ukończyła w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jadwigi w Opolu na Oddziale Psychiatrii dla Dorosłych. Od wielu lat zajmuje się także ambulatoryjną opieką psychiatryczną w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego. Od 2016 roku jest kierownikiem Zespołu Leczenia Środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Opolu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i zjazdach Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń afektywnych, zaburzeń psychotycznych, uzależnień, zaburzeń osobowości i nerwicowych oraz otępień.

Interior - IGOR
Igor Skrzypczak

Instruktor terapii uzależnień i założyciel Opolskiego Centrum Profilaktyki Środowiskowej.

Od ponad 30 lat zajmuje się terapią uzależnień i profilaktyką. Związany również z Kliniką Psychologii Interior w Opolu. Prawdziwy człowiek renesansu. Pasjonat jazdy na rowerze w formie downhill, gitarzysta, perkusista, a od niedawna również kitesurfer.

Ewelina Wojtarkowska

Doktor nauk społecznych, specjalista terapii uzależnień.

Psychoterapeuta specjalizujący się w nurcie integracyjnym, współpracuje zarówno z dorosłymi jak i dziećmi.

Adrianna Borowicz

Pedagog, terapeuta ręki.

Jest pedagogiem, nauczycielem języka angielskiego i edukacji dla bezpieczeństwa. Obecnie poszerza swoje kwalifikacje studiując pedagogikę resocjalizacyjną i logopedię z neurologopedią. W wolnym czasie zawsze wybiera dobrą książkę oraz podróże.

Tadeusz Ruksza

Instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji.

Wieloletni doradca zawodowy, pracuje w duchu dialogu motywującego.

Grzegorz Dobroc

Instruktor psychoterapii uzależnień.

Interesuje się sportem oraz zajmuje się ergoterapią.